Skip to content

UUDISED

Uuest õppeaastastast jätkame meie lasteaiatöös paljude lisaväärtustega:

INGLISE KEEL ÕPPEKAVASSE

Integreerime inglise keele õppe lasteaia õppekavasse - jätkame keelekümblusega, et võõrkeelte ja teiste kultuuride õppimine toimuks osana suhtluskeskkonnast ja laps harjuks väiksest peale juba võõrkeeltega ning ta päev ei pikeneks veelgi teekonnaga keeletekooli.

LOOMAD LASTEAEDA

Lasteaia hoovis elavad jänkud - paljudel lastel pole endal loomi kodus ning veel vähem saavad nad kokku puutuda koduloomadega nagu: hobustega, kitsedega, jänestega. Uuringute tulemusena rahustavad loomad lapsi. Lapsed saavad loomadega aega veeta ja õpivad nende eest hoolitsema. Samas õpivad ka vastutust, mis kaasneb iga looma pidamisega.

UJUMA

Kord nädalas käime ujumas Viimsi Spas (suurema rühmaga) - liigne istumine laua taga (lisaks iPad ja arvuti) ja autost majani/majast autoni ei ole meiegi lastele võõras elustiil seega jätkame ujumisõpet. Vee rahustav mõju on igale lapsele teraapiline!

ÕUESÕPPELASTEAED

Õuesõppelasteaed projekt. Skandinaavias on väga levinud sellised põhimõtted, et KÕIKI tegevusi, mida saab harrastada õues (sh joonistamine liivale, meisterdamine käbidest, õpime-loendame kivikesi, jutustame lugusid) ka tehakse seal. Eesmärgiks on soodustada tervislikke elusviise ja keskkonnaalast teadlikkust. Selle tulemusena:  lapsed on harva haiged, arenevad motoorsed võimed, areneb loovus ja väheneb stress. Suur osa päevast kulub matkamisele, spordile, peenramaa eest hoolitsemisele jne.